Новини

ЮНІСЕФ ТА МОН ЗАПУСТИЛИ ДИТЯЧИЙ ОНЛАЙН-САДОК НУМО
Сьогодні, 14 березня, ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти й науки запустили дитячий онлайн-садок НУМО з відеозаняттями для дітей віком від 3 до 6 років. Перший випуск доступний до перегляду на YouTube-каналах МОН та ЮНІСЕФ і на платформі MEGOGO. Ініціатива допоможе батькам зайняти дитину пізнавальними та розвивальними активностями і, наскільки це можливо, відволікти від війни.
«У найскладніший для України час МОН спільно з партнерами розробляють платформи, різні канали комунікації, аби діти мали змогу навчатися. Завдяки дистанційним технологіям, ЮНІСЕФ запускає дитячий садок НУМО для дошкільнят.
Цей проєкт є платформою, на якій батьки та вихователі зможуть знайти усі необхідні розвивальні матеріали у відкритому доступі. Для нас важливо, щоб, незважаючи на складнощі, вже з раннього віку освіта для української малечі була комфортною, корисною та цікавою», – зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Збереження екології - дуже важливо в реалях сучасності.

12 листопада 2021 року проведено засідання педагогічної ради

"Виховання екологічної свідомості"

Всеукраїнський громадський огляд-конкурс

стану умов і охорони праці

2020 -21

Берегівський ЗДО №6 "Казка" посів 3-є місце обласного туру конкурсу. Нагороджений грамотою обласної організації профчпілки працівників освіти, Управління освіти і культури Берегівської міської ради та міської організації  профспілки працівників освіти

1 ЧЕРВНЯ  2021

Ми працюємо.

Знову на карантині з 22 червня.

В умовах карантинних обмежень

Жовтень 2019 року проведені свята Осені!

22-26 квітня 2019 року "Тиждень безпеки"

До свята Осені  2018

Виставка "Дари Осені"

День захисту дітей. 1 червня 2018.

9 червня 2017 року директор ДНЗ звітувалася перед колективом та батьківською громадою про роботу у 2016-2017 навчальному році

10 травня вшанували бійців АТО