Директор - Боршош Олеся Іванівна

Боршош Олеся Іванівна працює на посаді директора ДНЗ  з 2011 року. Свою педагогічну діяльність  на посаді вчителя початкових класів  розпочала, закінчивши  Мукачівське педагогічне училище, а згодом продовжила навчання в УжНУ за спеціальністю викладач української мови і літератури. У 2013 році закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, та здобула другу вищу освіту за спеціальністю організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку, практичний психолог

Професійний досвід та знання дозволяють Боршош О.І.  виконувати функціональні обов’язки компетентно та старанно. Досконало володіє знаннями дошкільної освіти, управлінською діяльністю у закладі освіти та державною мовою.

Під керівництвом завідувача педагогічний колектив декілька років працював над впровадженням здоров’язбережувальних технологій в дитячому садку. Даним досвідом роботи колектив ділився під час роботи постійно діючого семінару для педагогів ДНЗ міста. У 2015-2016 навчальному році колектив працює за напрямком «Громадянське виховання», проводяться цікаві  заняття, засідання методичних об’єднань. У 2015 році педагоги  прийняли участь у всеукраїнському конкурсі «Мій рідний край» у мережі інтернету.

Завдяки творчому, неформальному підходу до справи у дошкільному закладі створено таке розвивальне середовище, яке максимально забезпечує умови для набуття дітьми навичок практичного життя, збагачення досвіду та розвитку загальних здібностей. Дошкільний заклад також у 2015 році прийняв участь в обласному етапі конкурсу на кращий дошкільний заклад. Нагороджений цінним подарунком.